22 8280102, 728 513 549 biuro@edukaris.pl

REKOMENDACJE, OPINIE O KURSACH, WYNIKI MATURY

Już od 10 lat prowadzimy kursy maturalne. Tysiącom uczniów pomogliśmy osiągnąć lepsze wyniki na maturze i dostać się na najlepsze polskie uczelnie wyższe.

O jakości kursów EDUKARIS najlepiej świadczą polecenia naszych absolwentów.
Wiola, absolwentka kursu maturalnego
Świetnie zdałam maturę i dostałam się na wymarzone studia. Dzięki motywującym, konkretnym zajęciom w EDUKARIS i wspaniałej kadrze mogłam gruntownie usystematyzować swoją wiedzę!
Wiola, Matura 2013
Max, absolwent kursu maturalnego
Wiedza, jaką zdobyłem na kursie z fizyki pozwoliła mi świetnie zdać maturę i rozpocząć naukę na najlepszym wydziale Politechniki Warszawskiej - MEiLu.
Max, Matura 2015
Mikołaj, absolwent kursu maturalnego
Między innymi dzięki kursom maturalnym EDUKARIS spełniam swoje marzenia studiując na jednym z najlepszych wydziałów biotechnologii w Polsce.
Mikołaj, Matura 2010
Rozwiń, aby zobaczyć więcej
Kurs EDUKARIS to nie tylko powtórzenie materiału, który był na lekcjach w szkole. Ten kurs prowadzony jest przez nauczycieli zarażających swoją pasją - czyli tym, co na każdym kierunku studiów jest bardzo potrzebne. Obecnie kończę kierunek Biotechnologia na MWB UG-GUMed i wiem, że ta pasja do nauki jest absolutnie niezbędna, aby cieszyć się naukowymi osiągnięciami, rozumieć i swobodnie poruszać się w świecie nauki i spełniać swoje marzenia. Tę pasję, tak niezbędną, odnalazłem właśnie biorąc udział w kursach EDUKARIS.
Monika, absolwentka kursu maturalnego
Wyniki na maturze zawdzięczam kursom EDUKARIS, które usystematyzowały i uzupełniły moją wiedzę. Aktualnie kończę studia na politechnice i pracuję w jednej z największych firm na świecie.
Monika, Matura 2011
Iza, absolwentka kursu maturalnego
Do polskiej szkoły średniej trafiłam dopiero w III klasie liceum. Udział w kursach EDUKARIS umożliwił mi nie tylko nadrobienie zaległości, ale również zdanie matury z bardzo satysfakcjonującym wynikiem.
Iza, Matura 2014

Matura 2016 - wysokie wyniki absolwentów

Na podstawie wyników, jakie przesłali nam absolwenci kursów po Maturze 2016 oraz na podstawie skal centylowych wyników opracowanych przez CKE, średnie kursantów w odniesienu do populacji wszystkich zdających przedstawiają się następująco.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z biologii naszego kursanta mieści się w 91 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z biologii jest wyższa niż u 91% populacji zdających biologię.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z matematyki rozszerzonej naszego kursanta mieści się w 83 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z matematyki rozszerzonej jest wyższa niż u 83% populacji zdających matematykę rozszerzoną.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z matematyki podstawowej naszego kursanta mieści się w 73 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z matematyki podstawowej jest wyższa niż u 73% populacji zdających matematykę podstawową.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z języka polskiego rozszerzonego naszego kursanta mieści się w 96 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z języka polskiego rozszerzonego jest wyższa niż u 96% populacji zdających język polski rozszerzony.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z języka polskiego podstawowego naszego kursanta mieści się w 68 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z języka polskiego podstawowego jest wyższa niż u 68% populacji zdających język polski podstawowy.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z fizyki naszego kursanta mieści się w 84 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z fizyki jest wyższa niż u 84% populacji zdających fizykę.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z języka angielskiego rozszerzonego naszego kursanta mieści się w 70 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z języka angielskiego rozszerzonego jest wyższa niż u 70% populacji zdających język angielski rozszerzony.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z chemii naszego kursanta mieści się w 86 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z chemii jest wyższa niż u 86% populacji zdających chemię.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z geografii naszego kursanta mieści się w 90 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z geografii jest wyższa niż u 90% populacji zdających geografię.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z historii naszego kursanta mieści się w 85 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z historii jest wyższa niż u 85% populacji zdających historię.

Średnia wyniku egzaminu maturalnego z WOS-u naszego kursanta mieści się w 91 centylu. To oznacza, że średnia kursanta z WOS-u jest wyższa niż u 91% populacji zdających WOS.Oceny wystawiane przez uczniów

Co roku uczniowie wystawiają nam oceny w kilku kategoriach. Poniżej częściowe wyniki badania z 2015 roku.
Ocena tego, jak wykładowca przedstawiał wymagania maturalne.
Średnia ocena w skali 1-5
4,76
Ilu uczniów przyznało najwyższą ocenę 5
79,2%
Ocena przydatności materiałów, jakie otrzymali uczniowie (skryptów, podręczników itp.).
Średnia ocena w skali 1-5
4,67
Ilu uczniów przyznało najwyższą ocenę 5
71,5%
Ocena tego, czy na zajęciach było wystarczająco dużo rozwiązywanych arkuszy maturalnych.
Średnia ocena w skali 1-5
4,74
Ilu uczniów przyznało najwyższą ocenę 5
77,1%
Ocena atmosfery panującej na zajęciach.
Średnia ocena w skali 1-5
4,85
Ilu uczniów przyznało najwyższą ocenę 5
86,8%